Radyotom & Radyomar Hakkında

Radyotom Anonim Şirketi 1989 Mayıs ayında tümü doktor olan ortakları tarafından kurulmuş ve ilk aleti olan HITACHI CTV 800 Bilgisayarlı Tomografi Cihazını alarak Ağustos 1989'da çalışmaya başlamıştır. 1990 yılında bir Ultrasonografi alarak çalışmalara devam eden firmamız 1992 yılında kendi iştiraki ve ortaklarının katkısı ile Radyomar A.Ş.'yi kurup ilk MR cihazını almış ve Fındıkzade de işletime açmıştır. 1993 yılında Mammografi. Ultrasound Doppler ve Röntgen bölümlerini ekleyen işletme 1994 yılında Bakırköy Şubesini açarak burada Bilgisayarlı Tomografi. Doppler. Mammografi ve Röntgen ünitelerini kurmuştur. 1995 yılında aynı şube İçerisine GE 1.5 Tesla MR cihazını kurmuştur. 1996 - 1997 yıllarında Digital Radyoloji. Digital Anjiografi. Treadmill (Eforlu EKG). Kemik Dansitometri ve Ekokardiografi ile Panoramik Diş Röntgeni ünitelerini hizmete açan firmamız 1998 yılında da hem Bakırköy hem de Fındıkzade de aynı anda Nükleer Tıp hizmetini müşterilerine sunmuştur.

1998    Kasım ayında 1. Levent'de Türkiye de ilk kez gün ışığı gören (3 * 2 mt genişliğindeki tek camdan) AÇIK MR, Bilgisayarlı Spiral Tomografi, Doppler Ultrasonografi, Digital Radyoloji, Digital Panoramik Diş Röntgeni, Digital Mammografi ve Laboratuvar ünitelerinden oluşan 3. şubesini açmıştır.

1999    yılında, Taksim de bulunan Surp Agop Hastanesi Radyoloji Departmanını kurmuş ve çalıştırmaya başlamıştır.

Daha sonraki yıllarda ilk yıllarda kurmuş olduğu tüm makinaları yenileri ile değiştiren (Multislice Tomografi, Computed Radyografi- CR , 4 boyutlu Doppler US ve yeni MR) hastalanna en gelişmiş tıbbi görüntüleme ve laboratuvar tekniklerini sunan grubumuz 2006 yılında PET sistemini kurarak 18 yıllık çalışmalarına yeni bir ilkle devam etmektedir.

Radyotom ve Radyomar bir çok ilklere imza atmış bir gruptur.

  • İlk 24 saat kesintisiz uzman radyolog ile hizmet veren
  • ilk ücretsiz ambulas servisini başlatan
  • ilk T.C. Emekli Sandığı ile bilgisayarlı tomografi anlaşması yapan ilk MR angiografiyi yapan
  • ilk özel C kollu Digital Radyografi ve Angiofrafiye başlayan
  • ilk MR spektroskopiye başlayan
  • ilk internet web sitesi açan görüntüleme merkezi
  • ilk kez gün ışığında çalışan AÇIK MR merkezi

Bu gün merkezlerimiz 9 Uzman Radyoloğun full time, 7 tanesinin part-time çalıştığı modern teşhis cihazıyla donatılmış yerlerdir. Tıbbi görüntüleme yapılan merkezlerimizde temel prensiplerimiz Tıp ilkelerine saygı, bilimsellik ve kaliteden ödün vermeden hizmetinizde olmaktır. Modern teknoloji ve bilimin sağlayabildiği en iyi tıbbi görüntüleme ve laboratuvar incelemesini gerçekleştirmek ana amacımızdır. Bugüne kadar gösterdiğiniz ve göstereceğiniz ilgiye teşekkür eder her zaman güveninize layık olmaya çalışacağımıza söz veririz.


Whatsapp Destek Hattı: 0533 594 35 73
Anlaşmalı Kurumlar

Allianz Sigorta
Anadolu Sigorta
Acıbadem Sigorta
Ak Sigorta
Axa Sigorta
Ankara Anonim Türk Sigorta
Aviva Sigorta
AIG Sigorta
Compu Group Medical-Promed
Demir Hayat Sigorta
Demir Sigorta
Dubai Star Sigorta
Ergo Sigorta
Eureko Sigorta

Tümünü Görüntüle +
Merkezlerimiz
Tümünü Görüntüle +
Öneri, İstek ve Şikayetler